Об’ємні літери – старий добрий спосіб зробити вашу рекламу, вивіску помітною та імпозантною. Об’ємним можна зробити все – ваш логотип, назву вашої фірми, ваш рекламний слоган, малюнок  улюбленого автомобіля і навіть колективну фотографію всіх співробітників вашого офісу. Сучасні технології дозволяють робити об’ємні букви і елементи дизайну з пінопласту, прозорого і непрозорого пластика, дерева, металу – з підсвічуванням і без підсвічування, на даху, на фасаді, на торці будівлі, на табличці, всередині офісу – де завгодно і як завгодно. І скільки завгодно.

Від дизайну до монтажу. Пустотілі об’ємні літери з ПВХ і акрилу для біофармацевтичної компанії AbbVie, Київ.

Об’ємні літери на стіну

На власному обладнанні виготовляємо літери об’ємні, напівоб’ємні, пласкі. З ПВХ, акрилу, пластику, металу, дерева й фанери, пінопласту та пінополістіролу. Якщо хочете знати різницю між об’ємними та пласкими буквами – ознайомтеся зі статею Об’ємна реклама 

Dr. Reddy’s Laboratories – виготовлення і монтаж об’ємних і пласких букв в офісі компанії, м. Київ. Компанія Укрінторг – об’ємний логотип для переговорної, м. Київ

Громадська неполітична організація The Aspen Institute, м. Київ – літери з синього і прозорого акрилу. Компанія Admitad – літери з чорного акрилу

Об’ємні літери з підсвіткою

Об’ємні літери і логотип у вигляді світлового коробу для зовнішньої вивіски компанії Blauberg. Підсвічування світлодіодне – яскраве, економне, надійне. Фронтальна стінка букв зроблена з акрилу “день-ніч”, який чорного інтенсивного кольору вдень і білого вночі при ввімкненій підсвітці. Літери виготовлені для компанії Blauberg, Великобританія.

Металеві літери

Виготовлення металевих букв вимагає наявності сучасного обладнання, знання технологій виробництва. Букви можуть бути будь-якого розміру, матові або дзеркальні, товщиною від 0.8 до 3 мм.

Стоматологічна клініка Innovo – літери вирізані з латуні, а потім покриті нікелем для надання сріблястого матового відтінку. Британський офтальмологічний центр – латунні літери відшліфовані до дзеркального блиску.

Ці літери й логотип двошарові: зверху – метал, знизу – дерево. На метал нанесено зображення, торці дерева пофарбовані в темно-коричневий колір. Завдяки дерев’яній підложці й емблема літери виглядають дуже об’ємними. Товщина дерева може сягати 20 мм.

Букви з пінопласту

Легкі, об’ємні, недорогі літери вирізаємо з пінопласту на термоплоттері та фрезері (залежить від складності контуру й товщини матеріалу). Шліфуємо, грунтуємо, фарбуємо. Пінопластові літери застосовують при оформленні вітрин, магазинів, офісів, залів; при виготовленні вивісок і організації фотосесій

Літери для фотосесії

Усі ці слова та написи були виготовлені на замовлення необхідного розміру і кольору. Приклади виробів завжди можна побачити в нашому шоу-румі в Києві

Виготовлення об’ємного логотипу з пінопласту для оформлення фотозони на міжнародній виставці «InterCHARM-Україна 2016». Замовник: косметологічна компанія Christina Cosmetics Ukraine. Пінополістирол – ідеальний матеріал для таких завдань: легкий, досить міцний і недорогий. Напис Powerful vodka зроблений для кріплення на стіну. Щоб полегшити монтаж окремих літер, ми зробили трафарет – захід проходитиме за кордоном, замовник буде робити поклейку самостійно.

Букви на весілля

Весільні літери, аксесуари для прикрашення залу, весільних машин, організації святкової фотосесії. Виготовляємо великого і малого розміру та необхідного кольору.

Літери з пінокартону

Пінокартон – новий багатошаровий листовий матеріал, що має невелику вагу при досить високій жорсткості. Такий бутерброд, що складається з шару картону, вспіненого пластику і… картону. Тому все частіше виготовлення букв, написів, фігур замовляють з цього одночасно легкого та міцного матеріалу. Товщина пінокартону 3, 5, 10 мм.

Букви з дерева

Дерев’яні літери для інтер’єру, оформлення залу, приміщення, організації фотосесії. Виготовляємо окремі літери й цілі дерев’яні написи з натурального дерева й фанери. Фарбуємо, покриваємо лаком.

Більше про технології виготовлення об’ємних літер на основному сайті БРТ у статті Об’ємні літери, написи