Вхідна група – це справжній фронт-офіс вашої фірми, вашого магазину або салону. Остаточне рішення – заходити чи не заходить – клієнт приймає перед дверима. Вхідна група – це вивіска над входом, табличка біля дверей, грамотно, зі смаком оформлені вітрини, фасади, лайтбокси та покажчики, і навіть якість тротуарної плитки, надійність перил, і добротність вхідних дверей з дзвіночком – все має значення.

Вхідна група приміщень

Вхідна група кафе “Whitebeard Blackbird“, м.Київ, вулиця Саксаганського. Роботи з оформлення зроблені співробітниками кав’ярні в стилі мінімалізму. Популярна крейдова продукція: дошка для малювання крейдою, вуличний штендер. Облицювання сосновими дошками. На фризі з мореного дерева вивіска з нефарбованої фанери виглядає дуже яскраво, контрастно.

Невелика кав’ярня в Києві на вул.Гайдара. Ми друкували постери, обклеювали вітрини, лайтбокс. Раніше тут був інший заклад, і малими силами треба було зробити вхід яскравим і помітним. Ось що вийшло.

Рекламна стела

Рекламна несвітлова стела перед офісом компанії Blauberg, м.Буча Київської області. Металевий каркас обшитий композитним матеріалом. Фронтальна поверхня зроблена з оргскла з об’ємними літерами. Висота стел – 220 см

Вхідна група магазину

Рекламне оформлення входу в магазин одягу, м. Київ. Зроблені 2 рекламні панелі з композиту, на яких напівоб`ємними літерами з акрилу написана назва магазину та логотип. Внутрішня підсвітка діодами. Лайтбокс (світловий короб) – двосторонній, на металевих кронштейнах.  Для продуктового магазину “Органічні продукти” ми виготовляли козирок, рекламний настінний короб та виносний крейдяний штендер. На склі обох магазинів аплікація вініловими плівками (див. Оформлення вітрин).

.

Оформлення фасаду магазину іграшок, м. Київ. Рекламний фріз у вигляді світлового коробу тягнеться вздовж зовнішньої стіни будівлі. Окремий квадратний лайтбокс із логотипом магазину. Для підсвітки використовуються світлодіоди. Вітрина оклеєна білою плівкою.

Нотаріальна контора

Оформлення входу нотаріальної контори, м.Київ. Об’ємні пустотілі букви з ПВХ з поклейкой червоною плівки. Фасадна табличка з кишенею з прозорого пластика для поліграфічної вставки.