Наше виробництво сучасне, високотехнологічне, багатопрофільне. Ми виконуємо роботи з лазерного різання та гравіювання, фрезерування, вакуумного формування, зварювання, згинання, дерево- і металообробки, збирання. Ріжемо метал, плівку, ПВХ, пластик, полістирол, пінопласт, деревинні матеріали, акрил. Формуємо пластики. Друкуємо на пласких і циліндричних поверхнях. Виконуємо макетні роботи. Робимо монтаж.

У нас працюють кваліфіковані фахівці: конструктори, технологи, чпу-шники, макетники, дизайнери, електрики, зварювальники, столяри, різьбярі, поклейщики.

Наше обладнання

Лазерно-гравірувальні апарати з CO2-випромінювачами. На цих верстатах ми ріжемо і гравіруємо пластик, акрил, дерево, шкіру, картон, корок. На другому фото праворуч показаний процес гравіювання дерева, на крайньому фото – виготовлення трафарету.

Наш термоплоттер для різання пінопласту та полістиролу. На крайній зліва фотографії видно, як розпечена струна ріже пінопласт.

Столярна майстерня. Устаткування для обробки натурального дерева, фанери і деревинних матеріалів. Виготовляємо різноманітні стійки, підставки, упаковку (ящики, коробки, скриньки), вивіски, нагороди і т. ін.

Обладнання для друку й формування. Термопреси для перенесення зображення на метал, пластик, тканину. Вакуумний формовщик для виготовлення об’ємних пластикових деталей. Цифрова поліграфічна система друку.

Фрезерне обладнання. Фрезерний верстат з ЧПУ для різання й гравіювання металу. Фрезер з ЧПУ для різання ПВХ, оргскла, дерева. Ріжучий плоттер для плівки, картону.

Згинання, збирання, склеювання

Згинання на струні. Склеювання акрилу, пластиків. Накатка плівки. Робота з короком, ПВХ, профілем. Лакофарбові, електротехнічні роботи. Виробництво POS-продукції

Монтажні роботи

Монтаж вивісок, акрилайтів, табличок. Обклеювання плівкою вітрин, стін, різних поверхонь. Електромонтажні роботи. Виконуємо весь цикл робіт: демонтуємо старі конструкції, встановлюємо нові. Виїжджаємо до замовника у зручний для нього час. Працюємо по всій Україні.

Офіс та виставкова кімната Бюро рекламних технологій

Наше виробництво й склад матеріалів знаходяться в діловому центрі Києва. До нас легко дістатися. Час на узгодження макетів, виготовлення сигнальних зразків й серійних виробів – мінімальне. У цьому розділі ми розмістили фотографії обладнання, на якому виготовляється зовнішня та інтер’єрна реклама, стенди, таблички, об’ємні букви і т.д. Про виготовлення сувенірної, нагородної, поліграфічної продукції читайте на нашому основному сайті Бюро рекламних технологій