Різноманіття матеріалів номерків

Номерки дуже часто використовуються в готельно-ресторанному бізнесі, в розважальній, торговій, туристичній сферах та багатьох інших, де потрібно обслуговувати велику кількість людей. Завдяки невеличкому шматочку матеріалу з цифрою буде легко пронумерувати столики, сидіння, ключі, кімнати, шафи, вішалки, примірочні кабінки, картки для оцінок і т.д. Ми використовуємо найрізноманітніші матеріали для виробництва. Наприклад, на фото можна побачити номерки з акрилу, композиту, двошарового пластику, дерева, металу, плівки, пластику ПВХ. Можливі навіть поєднання декількох матеріалів от як акрил та двошаровий пластик, дерево та двошаровий пластик, акрил та метал та інші. Побачити весь вибір номерків від БРТ на нашому сайті.

Найцікавіші методи виробництва номерків

Ми можемо багато чого зробити з номерками. Ефектно виглядає порізка, завдяки якій можна отримувати будь-які фігурні вироби. Довговічним є гравіювання. Цікавішим його може зробити затирання фарбою. Кольоровий друк виконується декількома способами, залежно від матеріалу, але незмінно має класний вигляд.

Гардеробні номерки, номерки для ключів та для примірочних

Номерки для ключів допомагають не загубити ключ та ідентифікувати його за допомогою цифр. Це можуть бути гарні вироби з простим нанесенням чисел, як на першому фото. Або ж ви можете ще додати свій логотип, назву компанії, візерунок. Номерки бувають односторонні, як у закладу “Яна Fitness”, чи двосторонні, як у “Samna”. Можна створювати найрізноманітніші ефекти, підбираючи матеріал, форму номерка, зображення на ньому, метод нанесення. Номерки можуть стати справжнім мистецтвом. Для примірочних кабінок потрібні більші номерки. І ми їх теж успішно виготовляємо. На нашому сайті можна побачити всі варіанти гардеробних номерків, номерків для ключів та номерків для примірочних.

Номерки на двері та на сидіння

Для дверей та сидінь можуть використовуватися номерки, які виробляються із клейкої плівки, як от на першому фото. Тож їх легко прикріпити там, де це потрібно. Номерки із твердих матеріалів можна приклеїти за допомогою двостороннього скотча. При чому номерок гарно буде триматися. Ще одним способом кріплення є саморізи. Для цього ми в номерку можемо зробити додаткові отвори. В нашому онлайн-магазині можна побачити найрізноманітніші номерки для дверей та номерки для крісел.

Номерки на столи та для проведення конкурсів

Для позначення столиків потрібні вже інші номерки, які легко буде видно. Вони часто мають вигляд трикутника, або таблички. І на них нерідко друкують не тільки цифру, а й логотип, QR-код чи будь-які інші цікаві та рекламні деталі. Для проведення різноманітних конкурсів  потрібні номерки для журі та для конкурсантів. А ми можемо виробити і ті, і ті. Для журі пригодяться номерки зі зручними ручками. А номерки конкурсантів мають спеціальну тканинну гумку для закріплення на руці. Подивитися ціни на номерки на столи чи номерки для конкурсів можна на нашому сайті.