Годинник це чудовий аксесуар, який дозволить не втрачати час. З ним ви зможете організувати свої плани так, щоб бути ефективними в справах та обов’язках. Крім того, годинники стають чудовою прикрасою інтер’єрів. Виробничі потужності БРТ, використовувані матеріали дозволяють не стримувати фантазію та отримати дійсно оригінальний продукт. Також годинник може стати проявом корпоративного бренду, якщо на ньому розмістити логотип. Або пам’ятним подарунком, якщо на ньому надрукувати фото чи колаж.

Різноманіття годинників від БРТ

Годинники мають велике розмаїття: від класичних круглих чи квадратних часомірів до абсолютно незвичних фігурних чи 3D-годинників.

З чого ми виготовляємо годинники?

Презентабельний вигляд мають годинники із акрилу. Це глянсовий матеріал з різноманіттям кольорів на вибір. Його можна покривати фарбою, придавати йому різних форм та розмірів, кріпити на нього накладні елементи. На фото акрилові годинники з друком та накладними елементами, з різним співвідношенням розмірів основи та циферблатів.

В будь-який інтер’єр додадуть своєї атмосфери дерев’яні годинники. Цікавим є часомір, зроблений зі зрізу дерева. Також цей матеріал може бути прорізаним наскрізь, мати різні форми, гравіюватися, містити накладні елементи чи друк. Ціни на дерев’яні годинники на сайті.

Візуально гарним є поєднання різних матеріалів. Це може бути деревина та прозорий акрил (оргскло), що повністю або не повністю покривається фарбою. Незвичні на вигляд поєднання оргскла та металу, оргскла і пластику.

Способи виробництва

Накладні елементи можуть бути багатодетальними, як на фото з червоним годинником, або ж цільними, як на годинниках-зірках. Ефектним вийшов часомір з декількома шарами декоративних шестерень і трьома робочими циферблатами. Існує й простіший варіант створити зображення на годиннику – за допомогою вирізаної плівки. Настінні годинники в онлайн-магазині.

Нанести багатоколірне зображення легко за допомогою кольорового друку. Звично ми використовуємо УФ-друк, але інколи матеріалу краще пасує сублімаційний. Цікавими та легкими у виробництві є фігурні годинники з прорізаними наскрізь елементами, часоміри з гравіюванням.

Які годинники ми виробляємо

Настінні, настільні, різних розмірів. В тому числі дуже великі. Годинник для піцерії ми зробили із легкого пластику, тож його нескладно тримати і одній людині.

На нашому сайті можна побачити різноманіття настільних годинників: з оргскла, з підсвічуванням, з накладним елементами, зі своїм фото.

Важливі деталі та аксесуари для годинників

Для кріплення на стіні часовий механізм має спеціальне вушко. Якщо ж годинник дуже великий, то на нього позаду кріпляться вушко для підвішування та опора/опори для врівноваження. Настільні годинники можуть мати різні підставки для розміщення на горизонтальних поверхнях. Різноманіття стрілок теж дозволяє створити неперевершений образ. Це можуть бути різні великі та малі стрілки: як хвилинні і годинникові, так і секундні. Кольори та форми теж можна знайти найкращі для вашого годинника: срібні, золоті, чорні, білі, червоні, прямі, заокруглені, загострені, із завитками. Для годинників розміром 30х30 см (найпоширеніший розмір годинників) ми створили коробку з дизайнерським оформленням.

Найнезвичайніші годинники

Погодьтеся, годинники без основи або без циферблату це дійсно незвичні вироби. Перші складаються з окремих елементів, що кріпляться прямо на стіну. Звично такі часоміри мають великі розміри – під них відводиться більша частина стіни. Деталі можуть бути мінімалістичними, щоб не відволікати, наприклад, від логотипу, або ж цікавими. Ціни на різні 3D-годинники на сайті виробника: з окремими цифрами та з кубиками.

Чудовою розробкою команди БРТ стали годинники зі схемою міст. Звичайно, вони не потребують циферблату, щоб не відволікати від головної ідеї. Дизайн розроблений професіоналами нашої компанії. Годинники прирізані наскрізь, одношарові, чорного кольору та з гравійованою назвою. На даний момент на вибір є часоміри-схеми Києва, Одеси та Парижу.

Що можна зобразити на годиннику?

На основу часоміру може бути нанесене гарне фото не тільки природи, а й близьких, рідні, друзів, колег, наречених. Годинник в таких випадках є чудовим пам’ятним сувеніром, що буде зігрівати душу. Якщо ж фотографій багато, то можна зробити цілий колаж, щоб нікого не забути. Компаніям часто цікаво розмістити на корпоративному годиннику логотип. А є ще й такі часоміри, на яких можна кожного дня малювати нове зображення за допомогою крейди чи маркера. В онлайн-магазині вказані ціни на: годинники з зображенням, з логотипом, годинники для крейди та для маркера.

Цікавим було замовлення годинника у вигляді логотипа та об’ємних літер, що складаються в назву компанії “Romkos”. Також ми встановлювали логотип в їх офісі.

Корпоративні годинники

Компанія БРТ нерідко створює цікаві годинники, адже до нас звертаються найрізноманітніші бізнеси. Це може бути і ціла купа годинників у формі будиночка з милою ілюстрацією для дитячого закладу. І годинник для кулінарного бізнесу з вказанням часу знижок. Ми і самі надихаємось та створюємо власний дизайн часомірів для перукарні, барбершопа чи стоматології.

Існують певні бізнеси, що потребують не один циферблат. Це компанії, що працюють з іноземними клієнтами, або мають філії в інших країнах. Їм важливо орієнтуватися на час в різних точках Землі. Для цього випадку ми пропонуємо два варіанта: це табличка з декількома циферблатами, або ж таблички з назвами міст чи країн під кожний годинник.

Патріотичні годинники

Для українців завжди буде чудовим подарунком отримати патріотичний аксесуар, та ще й такий корисний, як годинник. Клієнти можуть замовити годинник з власним дизайном, як от часомір з українським пейзажем та написом “Україна – це моя країна”. Або навіть багато годинників в патріотичному стилі. Компанія БРТ теж створила приємні оку часоміри: з прапором України та з тризубом. На сайті можна побачити ціни на чорний годинник та білий годинник з тризубом, годинник з калиною та з прапором.