Акрилайт – популярний в зовнішній рекламі варіант таблички або вивіски з цільного шматка акрилу зі світлодіодним підсвічуванням. Якщо для розміщення великої вивіски немає місця, або серед десятків табличок хочеться виділити свою, яскравий акрилайт – це те, що потрібно. Прозорі акрилайти також часто встановлюють в історичній частині міста, тому що вони не заслоняють фасади старих будівель, зберігаючи неповторний антураж старовини.

Акрилайт на замовлення

Виготовлення акрилайтів вимагає наявності сучасного обладнання і спеціальних знань, щоб підсвічування було рівномірним, контури рівними, торці – прозорими. Акрилайти можуть бути абсолютно пласкі, або мати об’ємні елементи; вони можуть бути односторонні і двосторонні; з монохроматичною або кольоровою підсвіткою. Можуть грати вогнями як новорічна ялинка, або горіти рівним світлом. Зробимо будь-який, в повній відповідності до польоту вашої фантазії.

Виготовлення акрилайтів для компаній

Величезні акрилайти для стендів CNGS group. Розмір 3600*1160 мм. Адаптація фотографій бурових вишок до гравірування, власне виготовлення – Бюро рекламних технологій. Логотип і назва сайту опуклі – зроблені із синього акрилу; по контуру літер – фрезерування, щоб засвітка такої важливої інформації була ще яскравіше.

Інформаційний акрилайт на замовлення фармацевтичної фірми “Дарниця“. Цікавий тим, що вигравійоване зображення забарвлено кольоровими фарбами. Firex – тільки гравірування. Підсвічування жовтими діодами (профіль компанії – протипожежна безпека).

Яскравий акрилайт для компанії Анлеон. Навколо кожної літери ми зробили гравіювання по контуру, завдяки якому усі літери підсвічуються. Розмір 500*260 мм. Аплікація кольоровою плівкою.

Виготовляємо на замовлення акрилайти настінні і підвісні, фігурні і прямокутні. AutoFrance – подарунок партнеру. Завод покрівельних матеріалів “Євромодуль” – акрилайт у формі мапи України з позначенням філій. Готель “7 dniv” – рекламний акрилайт в холі будівлі для залучення уваги відвідувачів. “Текофуд” – при вході в офіс.

Виготовлення акрилайту на замовлення консалтингової компанії Innoware. Ця світлова панель прикрашає ресепшен офіса у Києві.

Акрилайт для компанії Selena Global Experience з торцевою світлодіодною підсвіткою розміром 1*0.3 м. Виготовлений із прозорого акрилу, на який нанесена матова прозора плівка. Ця плівка забезпечує білий фон при увімкненому світлі. Об’ємні накладні літери зроблені з синього акрилу, логотип – із акрилу молочного кольору. Роль рамки по периметру виконує алюмінієвий профіль. Фіксується ця складна конструкція дистанційними тримачами.

Виготовлення та монтаж акрилайту для міжнародної багатопрофільної компанії Abbott, м. Київ, вул. Жилянська. Ця світлова панель цікава тим, що по периметру обрамлена алюмінієвим профілем, в якому і приховані світлодіоди. Логотип і слоган – рельєфні, виконані з кольорового акрилу. Розмір акрилайту 2050*700 мм. Ми використовуємо світлодіоди тільки преміум-класу, щоб засвітка була рівномірною й потужності вистачало для освітлення такої великої площі.

Прозора мапа світу на замовлення

Розмір панелі 120*60 см. Контури мапи вигравійовані на фрезерному верстаті та світяться при ввімкненому світлодіодному підсвічуванні. Панель сяє різними кольорами завдяки RGB-діодам, які вмонтовані нагорі та внизу карти. Світлодіоди сховані під металевим алюмінієвим профілем. Логотип Dall’Italia наклеєний синьою плівкою. Прозора мапа тримається на стіні на дистанційних кріпленнях.

Світлова панель “Вихід”, “Відчинено” на замовлення

Світлова панель “Вихід” – гравірування напису. Сяючі таблички “Відчінено” для магазину RED – лазерне гравіювання.

.
Туалетні світлові таблички виконані гравіюванням по контуру фігури, а самі фігурки – поклейка помаранчевої плівки.

Акрилайт на замовлення робимо дуже оперативно – в нас завжди є і необхідні матеріали, і світлодіоди, і парк обладнання. Більше про технологію виготовлення акрилайтів читайте на нашому основному сайті.