Акрилайт – популярний в зовнішній рекламі варіант таблички або вивіски з цільного шматка акрилу зі світлодіодним підсвічуванням. Якщо для розміщення великої вивіски немає місця, або серед десятків табличок хочеться виділити свою, яскравий акрилайт – це те, що потрібно. Прозорі акрилайти також часто встановлюють в історичній частині міста, тому що вони не заслоняють фасади старих будівель, зберігаючи неповторний антураж старовини.

Акрилайт на замовлення

Виготовлення акрилайтів вимагає наявності сучасного обладнання і спеціальних знань, щоб підсвічування було рівномірним, контури рівними, торці – прозорими. Акрилайти можуть бути абсолютно пласкі, або мати об’ємні елементи; вони можуть бути односторонні і двосторонні; з монохроматичною або кольоровою підсвіткою. Можуть грати вогнями як новорічна ялинка, або горіти рівним світлом. Зробимо будь-який, в повній відповідності до польоту вашої фантазії.

Величезні акрилайти для стендів CNGS group. Розмір 3600*1160 мм. Адаптація фотографій бурових вишок до гравірування, власне виготовлення – Бюро рекламних технологій. Логотип і назва сайту опуклі – зроблені з синього акрилу; по контуру літер – фрезерування, щоб засвітка такої важливої інформації була ще яскравіше.

Інформаційний акрилайт на замовлення фармацевтичної фірми “Дарниця“. Цікавий тим, що вигравійоване зображення забарвлено кольоровими фарбами. Firex – тільки гравірування. Підсвічування жовтими діодами (профіль компанії – протипожежна безпека).

Виготовляємо на замовлення акрилайти настінні і підвісні, фігурні і прямокутні. AutoFrance – подарунок партнеру. Завод покрівельних матеріалів “Євромодуль” – акрилайт в формі мапи України з позначенням філій. Готель “7 dniv” – рекламний акрилайт в холі будівлі для залучення уваги відвідувачів. “Текофуд” – при вході в офіс.

.

Виготовлення акрилайту на замовлення консалтингової компанії Innoware. Ця світлова панель прикрашає ресепшен офіса у Києві.

Виготовлення та монтаж акрилайту для міжнародної багатопрофільної компанії Abbott, м. Київ, вул. Жилянська. Ця світлова панель цікава тим, що по периметру обрамлена алюмінієвим профілем, в якому і приховані світлодіоди. Логотип і слоган – рельєфні, виконані з кольорового акрилу. Розмір акрилайту 2050*700 мм. Ми використовуємо світлодіоди тільки преміум-класу, щоб засвітка була рівномірною й потужності вистачало для освітлення такої великої площі.

Світлова панель “Вихід” – гравірування напису. Сяючі таблички “Відчінено” для магазину RED – лазерне гравіювання.

.
Туалетні світлові таблички виконані гравіюванням по контуру фігури, а самі фігурки – поклейка помаранчевої плівки.

Акрилайт на замовлення робимо дуже оперативно – в нас завжди є і необхідні матеріали, і світлодіоди, і парк обладнання. Більше про технологію виготовлення акрилайтів читайте на нашому основному сайті.