Шильди, бирки, панелі приладів виготовляємо на власному виробництві в Києві. З металу, пластику, дерева. Гравіюємо, друкуємо, фрезеруємо, заливаємо емалями. Прямокутні і фігурні. З отворами і без отворів. На авто, обладнання, подарунки, сумки. Від 1 штуки.

Шильдики з металу на замовлення

Шильдики з тонкого алюмінію 0.5 мм з друком. Перевагою цього виду нанесення є можливість надрукувати кольорові зображення (як правило — логотип). Недоліком є те, що неможна маркувати вироби, що експлуатуються на вулиці. Фарба вигорить на сонці. В приміщеннях друковані шильдики будуть довго тішити око яскравими фарбами. Тому їх замовляють для меблів, візків, промислове обладнання, яке експлуатується подалі від сонячного світла.

Металеві шильди з друком

На фото алюмінієві фігурні шильдики золотистого і сріблястого кольорів. Принт можу бути одноколірним чи різнокольоровим. Кріпляться до виробів на двосторонній скотч (квадратні шильди на меблі для компанії Artarena) і на саморізи (шильдики з отворами для Koyo Україна).

Металеві шильди з гравіюванням

Виготовляємо шильдики з багатьох металів: алюміній, дюраль, латунь, нержавійна сталь. Робимо гравіювання твердотільним лазером, фрезеруємо. Заливаємо емаллю, покриваємо лаком.

Алюмінієві шильдики з гравіюванням твердотільним лазером. Лінії тонкі, елементи, що гравіюються, — ледве помітні оком. Колір вигравіруваного зображення темно-сірий.

Замовити шильди з алюмінію.

Бирки з дерева

Дерев’яні бирки з фанери 4 мм. Вирізаються і гравіюються лазером. Зображення рельєфне з тонкими, чіткими лініями.

Подивитися ціни, замовити дерев’яні бирки в нашому інтернет-магазині.

Панелі для приладів на замовлення

Панелі для приладів виготовляємо з акрилу, двошарового пластику, алюмінію. По макетах замовника, фотографіях і по зразках реальних панелей. Друкуємо, гравіруємо, фрезеруємо. Різної товщини і розміру. Від 1 штуки.

Панелі з пластику

Фальш-панелі (накладки) з білого та червоного пластику на корпуси пристроїв з отворами для поворотних ручок. Написи вигравіювані лазером.

Промислові панелі для обладнання електомереж виготовлені із синього акрилу. Акрил товстіший за двошаровий пластик (товщина 3 мм). Прорізи для кнопок, отвори зроблені лазером. Цифро-літерна інформація – шовкотрафаретний друк.

Виготовляємо панелі із прозорого пластику для пристроїв з підсвічуванням. Сірий, помаранчевий, білий колір – УФ-друк по акрилу. Отвори для кнопок і кріплень вирізані лазером.

Блакитна панель — двошаровий пластик. QR-код, написи і позначки вигравірувані — витримають будь-які механічні навантаження.

Панелі з металу

Найчастіше для виготовлення панелей приладів і фальш-панелей використиовується алюміній 0.5 мм завтовшки. Тонкий, сріблястого кольору, не боїться корозії — ідеальний метал для такого роду виробів. Текстову та графічну інформацію друкуємо або гравіюємо.