Так склалася доля, що одного дня ми ступили на шлях створення 3D-конструкторів. І так нас ця історія підхопила, що тривимірні пазли стали ще однією величезною спеціалізацією БРТ. З-під рук наших майстрів почали з’являтися такі моделі, які раніше складно було й уявити. Все це конструкторське мистецтво існує під брендом 3D BRT. Побачити наші конструктори можна на сайті.

В чому особливості 3D-конструкторів 3D BRT

Тривимірні конструктори виробляються із деревини та прорізаються лазером. Завдяки цьому краї деталей гладкі. Чорно-білі моделі гравіюються, кольорові задруковуються УФ-чорнилами. Деталі розміщуються в плашках, що дозволяє нічого не загубити та доставити конструктор цілим прямо до клієнта. 3D-пазли завжди приходять до одержувача у крафтовій коробці. Часто на ній є зображення, що окремо розроблені дизайнерами БРТ.

Конструктори складаються особисто клієнтом. Деталі поєднуються між собою завдяки виступаючим елементам, що з невеликим зусиллям входять в спеціальні пази. Замовникам не варто хвилюватися, в комплекті обов’язково є інструкція, яка допоможе скласти все правильно. Посилання на неї є у вигляді QR-кода в коробці. Також за окрему доплату можна отримати паперову інструкцію. А деякі з останніх конструкторів взагалі мають відеомануал зі складання і, повірте, це теж окремий вид мистецтва.

Кожен вид конструктора створюється в кольоровій і в білій (чи біло-чорній) версіях. Деякі моделі мають по дві кольорових версії. Наприклад, у вертольота Sea King крім білого забарвлення є ще армійський та рятувальний варіанти. Виключенням є легкові автомобілі та вантажівки – вони не мають кольорової версії, бо замість УФ-друку просто вирізаються із деревини венге-клен. Всі 3D-пазли мають рухомі деталі. Чим далі, тим більше цікавих рішень нам вдається розробити для кожної нової моделі.

Літаки

Мрія – відомий на весь світ літак, гордість України. Не дивно, що він потрапив до конструкторів-літаків від 3D BRT. 3D-пазли біпланів та трипланів Першої світової війни це рай для колекціонера. До цієї лінійки входять французький Voisin LB, український Ілля Муромець та німецький Fokker Dr.I, також відомий як Червоний барон. Кожен літак має індивідуальну підставку. Для створення вдалої композиції до літаків Першої світової війни також можна придбати аеродром та фігурки з декором та солдатами французької, української та німецької армій. Аеро-конструктори в нашому онлайн-магазині.

Авто-конструктори

В трьох кольорових варіантах виробляються конструктори, що відтворюють транспорт майбутнього. Це пікап Cyber car та байк Cyber Bike. Їх можна купити разом або окремо. Є немало сучасних легкових автомобілів на вибір: Кабріолет S-500, Кроссовер SUV Sport, Хетчбек RN4, автівка Jeep MRS, Седан A-159.

Подивитись на авто-конструктори.

Ціла колекція конструкторів присвячена вантажівкам. Серед тягачів можна зустріти Американський тягач у звичайній версії та з підсвіткою, тягачі RN, MRS, VH16. До кожного з них ідеально пасують причепи, такі як рефрижератор, тентований та автовоз. Клієнт може придбати бажані тягачі та причепи окремо, або ж відразу замовити набір до якого вже входять одна із вантажівок та один із причепів. Окрема лінійка в 3D BRT це службові автомобілі, такі як самоскид, пожежна машина.

Військові конструктори 3D BRT

Не дивно, що з початку війни в 3D BRT почали створюватися військові конструктори. Українці прославляють не тільки своїх героїв, а і військову техніку, яку отримує їх армія. Так серед 3D-пазлів можна побачити винищувач F-16 та дрон Байрактар. Зовсім новим серед звичних конструкторів 3D BRT став гелікоптер Sea King. Немало було вироблено військових автомобілів як от ракетні комплекси Нептун, Хаймарс та Петріот, озброєний грузовий пікап Хамві. Танки Т-64 та Леопард це найскладніші 3D-конструктори від 3D BRT. Чого тільки варта розробка їх гусениць, завдяки яким танк дійсно може їздити. Переглянути військові конструктори на сайті.

Ракети

Останні світові розробки теж цікавлять майстрів команди 3D BRT. Завдяки цьому серед тривимірних конструкторів з’явилися космічні ракети. На вибір є ракети Space та Heavy Space. До них можна підібрати космічні кораблі Passenger та Cargo. Ракети можна знайти в нашому онлайн магазині в розділі аеро-конструкторів.

Катапульти

Мандруючи ракетами в майбутнє, творці 3D BRT потрапили ще й в минуле, створивши знаряддя для метання, які використовувалися ще в стародавні часи. Мова йде про катапульти та балісти. Це не тільки цікаві 3D-пазли, а й справжні іграшки, якими можна збивати мішені. Римська катапульта є точною копією машини, яка використовувалася для метання каменів. Балісти створювалися під натхненням від серіалу “Гра престолів”. Тож на вибір клієнт зможе грати балістою Таргарієнів, Старків, Ланністерів чи Грейджоїв. Це єдиний конструктор, в якому кожна деталь прорізається, а не гравіюється. А в наборі з балістою йдуть мішені, ядра та паперова тематична панорама. Замовити балісти та катапульти.