Оформлення вітрин – це… оформлення вітрин. Це таке цікаве заняття, яке дає Вам можливість реалізувати свій творчий потенціал, доторкнутися до прекрасного, і поповнити касу свого магазину або салону, тому що повз добре оформлену вітрину жодна модниця не пройде. Ми вам тільки допоможемо – своїми дизайнерськими знахідками й передовими рекламними технологіями.

Реклама на вікнах

Ми робимо рекламу на вікнах “під ключ”: розробляємо дизайн, виготовляємо наліпки та банери, обклеюємо вітрини магазинів, клінік, кав’ярень, банків по Києву та області. Працюємо по Україні: часто виготовляємо суто наліпку чи банер і відправляємо перевізником.

Обклеювання вітрин магазинів

Обклеювання плівкою – недорогий, перевірений часом варіант. Кольорів плівки досить багато, тому створити яскраві, привабливі вітрини нескладно. Для написів «Знижки», «Sale», “Акція”, «Гаряча пропозиція» застосовують, як правило, плівку червоного кольору.

Оформлення вікон клініки

Клініка сімейної медицини “Здравиця”, Київ. Ми розробили новий дизайн вікон: яскравий і гармонійний, в кольорах логотипу закладу. Демонтували старі постери, надрукували та поклеїли нові.
4 дні роботи, 73 квадратних метри обклеєних вікон.

На вікнах клініки не аплікація кольоровими плівками. Крім готових плівок для оформлення вітрин використовуються білі плівки, на яких друкується зображення. Ми надрукували на самоклейній плівці макет, і заламінували для додаткового захисту від впливу атмосфери.

Реклама на вікна банка

Ще один варіант оформлення вітрин: постер, що клеїться на внутрішній бік скла, зсередини будівлі. Таке розміщення вбереже від вандалів і зменшить вплив атмосферних факторів (сонця та води).

Реклама на вікнах відділень Дельта банку в Києві та Київській області.

Реклама на вікнах кав’ярні

Оформлення вікон кав’ярні “Голландські млинці” у Києві.

Ми розробляємо дизайн вітрин, вирізаємо плівку, обклеюємо вікна. Ви можете у нас замовити лише наклейку та поклеїти її самостійно. Це нескладно, якщо площа скла невелика. Ми не тільки проінструктуємо, а й забезпечимо транспортною плівкою, щоб полегшити ваше завдання.