Наклейки готові і на замовлення від виробника

Виготовляємо наклейки на машини, двері, стіни; на замовлення і продаємо готові. Прямокутні і фігурні, світловідбивні та звичайні, з ламінаційним покриттям і без, великого розміру і маленькі стикери. Заборонні знаки, наліпки пожежної безпеки, інформаційні, стикери на авто. Власне друкарське та різальне обладнання в Києві. Подивитись всі наліпки від БРТ на сайті.

Наліпку легко навчитись приклеювати

Для того, щоб правильно наклеїти наліпку, потрібно виконати декілька кроків:

  1. Очистити поверхню, на яку буде клеїтись наліпка.
  2. Витерти поверхню насухо.
  3. Відклеїти край наліпки.
  4. За допомогою картки або ракеля проклеїти всю поверхню наліпки.

Більш детальна та наочна відеоінструкція чекає на Ютубі.

Заборонні знаки

Заборонні наліпки вимагають великої контрастності, щоб відразу впадати в око. Особливо важливий червоний колір, яким друкується перекреслене коло, що символізує заборону. Наше виробництво дозволяє створювати такі яскраві помітні вироби. Видів заборонних знаків в БРТ велика кількість – завжди можна підібрати потрібну наліпку по дизайну та розміру, або замовити щось індивідуальне. Приклади заборонних наліпок на сайті.

Наліпки пожежної безпеки

Знаки пожежної безпеки повинні бути на будь-якому виробництві, в офісах та інших закладах. Захист людського життя це одна із найпріоритетніших сфер будь-якого підприємства. Для організації безпечного робочого процесу часто використовуються такі наліпки як “220В” для позначення розеток та вимикачів, “Блискавка” для попередження про можливе враження електрострумом, “Вогнегасник” розміщується на місці зберігання вогнегасника і т.д. Дізнатися ціни на наліпки-знаки пожежної безпеки.

Інформаційні наліпки

Інформаційні наліпки дозволяють відвідувачам добре орієнтуватися в незнайомому місці та відчувати себе там більш комфортно. Адже саме такі позначки вказують напрямки руху, основний вихід та евакуаційний вихід. Також вони позначають важливі місця, наприклад, парковку для відвідувачів чи інвалідів, туалет або місце для куріння. З їх допомогою передається інформація, про яку потрібно повідомити відвідувачам. Наприклад, це може бути попередження про відеоспостереження, слизьку підлогу чи сходи, можливість падіння бурульок. Завдяки таким наліпкам можна уникнути багатьох неприємних випадків. Інформаційні наліпки в інтернет-магазині.

Наліпки на авто

Наліпки на авто виробляються із двох плівок: звичайної та світловідбивної. Їх відмінності в темряві можна побачити на фото. На сайті БРТ можна знайти найрізноманітніші дизайни наліпок. Це можуть бути знаки, які вимагаються законом, та патріотичні символи. Деякі наліпки дозволяють спілкуватися з оточуючими, наприклад, сказати “Вибачте” чи “Дякую”, що нерідко хочуть промовити новачки іншим водіям. Важливими є наліпки, які позначають крупногабаритний транспорт (вантажівку чи автобус) та спеціалізований (автівку медика чи волонтера). Написи англійською мовою дозволяють користуватися цими позначками не тільки в Україні, що робить їх міжнародно універсальними.

Серед наліпок БРТ можна знайти позначки для авто новачка, такі як “70”, “У”, або її нова версія “Н” (навчальний). Ще є наклейка “Тримайте дистанцію” для тих, хто невпевнено відчуває себе в потоці машин. Кожен знак має свій рівень важливості. Наприклад, літера “Ш” означає “шиповані шини” і рекомендується до використання, адже може впливати на дорожні обставини. В той час як знак туфелька використовується лише за бажанням водія. Є наліпки, що повідомляють, що за кермом людина з інвалідністю чи вагітна жінка, або що в авто є дитина. Тож водії будуть обережніше себе вести поряд з вами. І, звичайно, є патріотичні наліпки двох видів, на кожен з яких створені відеоінструкції: для аплікації та для цільної.