Вхідна група – це справжній фронт-офіс вашої фірми, вашого магазину або салону. Остаточне рішення – заходити чи не заходить – клієнт приймає перед дверима. Вхідна група – це вивіска над входом, табличка біля дверей, грамотно, зі смаком оформлені вітрини, фасади, лайтбокси та покажчики, і навіть якість тротуарної плитки, надійність перил, і добротність вхідних дверей з дзвіночком – все має значення.

Вхідна група приміщень

Дитячий садок Active Child School – Sharik School – наш постійний замовник. За 5 років співробітництва ми оформили кілька садків ШАД у різних районах Києва. Звісно, всі вхідні групи виконані в єдиному стилі з поправкою на особливості фасаду. В залежності від будівлі, на яку монтуються літери, може додаватися каркас, кольори літер і світлодіодної підсвітки змінюватися на більш контрасні, вікна заклеюватися постерами тощо.

Вхідна група для Active Child School та оформлення чотирьох стін 15-тиметрового будинку. Складний цікавий проект 2020 року: окрім світлової вивіски, стіна оформлена різнокольоровими елементами з композиту – імітація веселки (заклад-то дитячий ). Це не просто смужки композитного пластику 8 (!) відтінків – це об`ємні короби, що монтуються на фасад. Віконні укоси теж обшивали кольоровим композитом.

2 місяці напруженої праці: багато фрезерування, макетні роботи зі згинання та підрізання композиту. 15 днів монтування вивіски та пілонів на висоті, обшивання укосів.
Київ, вулиця Римського-Корсакова, 1.

Вхідна група кав’ярні

Вхідна група кафе “Whitebeard Blackbird“, м.Київ, вулиця Саксаганського. Роботи з оформлення зроблені співробітниками кав’ярні в стилі мінімалізму. Популярна крейдова продукція: дошка для малювання крейдою, вуличний штендер. Облицювання сосновими дошками. На фризі з мореного дерева вивіска з нефарбованої фанери виглядає дуже яскраво, контрастно.

Невелика кав’ярня в Києві на вул.Гайдара. Ми друкували постери, обклеювали вітрини, робили лайтбокс. Раніше тут був інший заклад, і малими силами треба було зробити вхід яскравим і помітним. Ось, що вийшло.

Рекламна стела

Рекламна несвітлова стела перед офісом компанії Blauberg, м.Буча Київської області. Металевий каркас обшитий композитним матеріалом. Фронтальна поверхня зроблена з оргскла з об’ємними літерами. Висота стел – 220 см

Вхідна група магазину

Рекламне оформлення входу в магазин одягу, м. Київ. Зроблені 2 рекламні панелі з композиту, на яких напівоб`ємними літерами з акрилу написана назва магазину та логотип. Внутрішня підсвітка діодами. Лайтбокс (світловий короб) – двосторонній, на металевих кронштейнах.  Для продуктового магазину “Органічні продукти” ми виготовляли козирок, рекламний настінний короб та виносний крейдяний штендер. На склі обох магазинів аплікація вініловими плівками (див. Оформлення вітрин).

.

Оформлення фасаду магазину іграшок, м. Київ. Рекламний фріз у вигляді світлового коробу тягнеться вздовж зовнішньої стіни будівлі. Окремий квадратний лайтбокс із логотипом магазину. Для підсвітки використовуються світлодіоди. Вітрина оклеєна білою плівкою.

Рекламне оформлення салону краси

Ми виготовили вхідну групу для київського салону краси «Марсель», що на проспекті Гонгадзе, 18Е. Над дверима і на козирку встановлені світлові лайтбокси з написами «Beauty Shop» і «Марсель». Вони виконані з чорного композиту і молочного акрилу. Букви – фрезеровані. Для підсвічування написів використані діоди. Вертикальні таблички – з ПВХ пластика. На поверхні виконане накочування плівки оракал із друком і ламінуванням.

Адміністрація вирішила замовити вивіску для салону краси в мінімалістичному стилі, оскільки стриманий дизайн вхідної групи логічно продовжує практичний і світлий інтер’єр закладу.

Лаконічна вивіска має відмінний вигляд на тлі цегляного фасаду. Примітно, що чорне і біле – класична комбінація, котра асоціюється з елегантністю і хорошим смаком. Крім того, такий кольоровий контраст робить букви добре помітними і читабельними. Завдяки підсвічуванню написи чітко видно в темний час доби.

Нотаріальна контора

Оформлення входу нотаріальної контори, м.Київ. Об’ємні пустотілі букви з ПВХ з поклейкой червоною плівки. Фасадна табличка з кишенею з прозорого пластика для поліграфічної вставки.