Вивіска – це основний інструмент зовнішньої реклами. На відміну від таблички, вивіска проектується, виготовляється і встановлюється таким чином, щоб клієнти та партнери легко її помітили в щільній міській забудові. Вивіски можна побачити на фасаді, на даху, на торці будинку, над входом в під’їзд, на прохідній, на спеціально виготовленій окремій конструкції перед офісним центром, і т. ін.

Рекламні вивіски

Вивіски навмисно робляться яскравими, добре помітними, із застосуванням об’ємних елементів і різних світлових рішень. У виготовленні вивісок використовуються найрізноманітніші матеріали – метал, пластики, дерево, скло, шкіра. Сучасна вивіска – це одночасно технологічно складний виріб і витвір мистецтва.

Правильно спроектована, чудова по дизайну вивіска не тільки додасть солідності компанії, але і принесе непоганий дохід. Перевірено!

Об’ємні вивіски з накладними буквами одного чи декількох кольорів акрилу. Гарно. Стильно. Модно. Компанія DSP – літери з прозорого та молочного акрилу кріпляться на композитну панель. Jolly Bully – логотип-ґудзик і назва магазину з кольорового акрилу кріпляться на оргскло.

Вивіска для страхової компанії Бусін. Виготовлення і подальший монтаж в київському офісі СК. Основа з композиту, назва і логотип виконані із синього акрилу, металевий сріблястий профіль по периметру.

Етапи виготовлення вивіски для Всеукраїнської Асоціації поліграфологів. Акрил, плівка і… майстерність наших спеціалістів.

Фасадні вивіски

Вивіски в металевих рамках. Металевий профіль буває різного кольору і різної ширини. На композитну панель наклеюється плівка (Баланс Агро Центр, Укрзалізниця) або робиться гравірування (Храм святителя Феодосія Чернігівського).

Blauberg – металева вивіска з дюралюмінію товщиною 12 мм з фрезеруванням і заливкою кольоровими емалями. Ми фрезеруємо дюраль різної товщини, робимо фаски, покриваємо емалями, обробляємо піскоструєм.

Вивіска на прозорому тлі для “Укрелектрокомпект” зроблена з прозорого оргскла. Металеві дистанційні кріплення для монтажу на стіну.

Виготовлення фасадних вивісок для всесвітньо відомого виробника вентиляційних систем Blauberg. Ми зробили вивіски для офісу компанії у Великобританії.

Світлодіодні вивіски

Вивіски з контражурною підсвіткою (з ореолом, що світиться). Можуть бути пласкими (Київський борцівський клуб) або об’ємними (Стоматологія, Russell Bedford RCG, Kyiv Legal Company). Світлодіоди не перегорять через місяць від перепадів напруги в мережі (гарантія – 12 місяців від виробника), вони дуже економічні і безпечні.

Гарна вивіска для Регіональної інженерно-будівельної компанії. Монтаж у Києві. Колір світіння змінюється завдяки вбудованому модулю RGB. Накладні літери з акрилу, контажур.

Об’ємні вивіски

Виготовлення об’ємної вивіски для компаніі “Blauberg”. Особливість у тому, що лицьова частина літер зроблена з акрилу “день-ніч”. Вдень ці літери мають насичений чорний колір, а вночі набувають кольору підсвітки (білий). Монтаж замовник робив сам у… Великобританії.

Дерев’яні вивіски

Виробництво і монтаж дерев’яної вивіски для піцерії Parmigiano. Поєднання натурального і пофарбованого дерева, акрилу і плівки. Адреса піцерії: м. Київ, вул. Польова 24д, Бізнес Центр “Гранд степ”.

Дерев’яна вивіска для кафе-кондитерської “Slivki общества“, Київ. Шліфована фанера, аплікація плівкою. Вивіска з масиву сосни для Книжкового клубу Булгакова, Київ, Андріївський узвіз. Фрезерування.

Більше про виготовлення вивісок на нашому сайті brt.com.ua