Трафарети з плівки і пластику для фарбування авто, стін, асфальту, тортів, кави виготовляємо на замовлення, продаємо готові. Багаторазові та одноразові шаблони. Різного розміру і товщини. Камуфляжні трафарети для маскування військової техніки, зброї, безпілотників, човнів. Адаптуємо зображення для висікання лазером. Бюро рекламних технологій — власне виробництво трафаретів.

Трафарети одноразові з плівки

Клейкі трафарети з плівки, яка легко відривається від поверхні, не залишаючи слідів клею, не пошкоджуючи фарбове покриття авто, стін, зброї. Ми вирізаємо з плівки трафарети на замовлення і продаємо готові камуфляжні патерни для фарбування зброї, техніки, дронів. Купити одноразові шаблони в нашому магазині.

Як наносити фарбу за допомогою трафарету з плівки? Дивіться відео від наших майстрів справи.

В мирний час ми виготовляли здебільшого одноразові трафарети для стін, дзеркал і скла а зараз — для зброї, автівок, військової техніки з камуфляжним малюнком.

Трафарети багаторазові з пластику

Трафарети з гнучкого нетоксичного пластику можна застосовувати багато разів. Вони незамінні при нанесенні знаків, малюнків, написів на асфальт, трансформаторні будки. Камуфляжні багаторазові шаблони найчастіше купують для фарбування військових машин (легковиків і вантажівок). Виготовляємо трафарети з акрилу, PET, фанери.

Трафарет з ручкою для декорування тортів виготовлений з акрилу товщиною 3 (!) мм. Звичайно, з логотипом кондитерської. Дізнатися ціну.
А за допомогою круглих трафаретів “Геньо та Вовкулака” наносять фарбу на діжки та дерев’яні коробки. Трафарети з логотипом – ціна в інтернет-магазині БРТ.
Трафарет тризуба стандартно виготовляємо у різних форматах для декорування машин, стін, огорож, зупинок. Розміри, ціни.

Пластикові трафарети на відео БРТ: зовнішній вигляд, принципи роботи.

Купити готовий багаторазовий трафарет або замовити зі своїм написом, логотипом, телефоном на shop.brt.com.ua.

Трафарети з плівки і пластику одноразові та багаторазові для авто, стін, асфальту готові та на замовлення від виробника.