Трафарети з плівки і пластику для фарбування авто, стін, асфальту, тортів, кави виготовляємо на замовлення, продаємо готові. Багаторазові та одноразові шаблони. Різного розміру і товщини. Камуфляжні трафарети для маскування військової техніки, зброї, безпілотників, човнів. Адаптуємо зображення для висікання лазером. Бюро рекламних технологій — власне виробництво трафаретів.

Трафарети одноразові з плівки

Клейкі трафарети з плівки, яка легко відривається від поверхні, не залишаючи слідів клею, не пошкоджуючи фарбове покриття авто, стін, зброї. Ми вирізаємо з плівки трафарети на замовлення і продаємо готові камуфляжні патерни для фарбування зброї, техніки, дронів. Наші дизайнери можуть відмалювати та перетворити в трафарет найрізноманітніші зображення, тексти, узори. Купити одноразові шаблони в нашому магазині.

Як наносити фарбу за допомогою трафарету з плівки? Дивіться відео від наших майстрів справи.

В мирний час ми виготовляли здебільшого одноразові трафарети для стін, дзеркал і скла а зараз — для зброї, автівок, військової техніки з камуфляжним малюнком.

Трафарети багаторазові з пластику

Трафарети з гнучкого нетоксичного пластику можна застосовувати багато разів. Вони незамінні при нанесенні знаків, малюнків, написів на асфальт, трансформаторні будки. Камуфляжні багаторазові шаблони найчастіше купують для фарбування військових машин (легковиків і вантажівок). Виготовляємо трафарети з акрилу, PET, фанери. Пластикові трафарети на відео БРТ: зовнішній вигляд, принципи роботи. Купити готовий багаторазовий трафарет або замовити зі своїм написом, логотипом, телефоном на shop.brt.com.ua.

Трафарет з ручкою для декорування тортів виготовлений з акрилу товщиною 3 (!) мм. Звичайно, з логотипом кондитерської. Дізнатися ціну.
А за допомогою круглих трафаретів “Геньо та Вовкулака” наносять фарбу на діжки та дерев’яні коробки. Трафарети з логотипом – ціна в інтернет-магазині БРТ.
Трафарет тризуба стандартно виготовляємо у різних форматах для декорування машин, стін, огорож, зупинок. Розміри, ціни.

Трафарети для парковки

Ми прагнемо додати комфорту в життя, тому створили пластиковий трафарет для розмітки парковки. Він складається з двох частин, що полегшує його транспортування та робить використання трафарета дуже комфортним. Світ не зупиняється і на сьогодні людство має надсучасні екологічні електромобілі. Недивно, що для позначення місця для зарядки таких машин був створений спеціальний трафарет. Він теж для зручності поділений на дві частини. На замовлення трафарет може бути виготовлений не розділеним.

Для рівного нанесення зображення радимо натягнути нитки чи шнурки та скористуватися ними як розміткою. Щоб трафарет прослужив довше, після використання бажано очищати його за допомогою теплої води чи розчинника.

Відеоінструкція, в якій наочно можна побачити, як користуватися багаторазовим трафаретом.

Купити трафарети “Зарядки електромобілів” та “Розмітка парковки” на нашому сайті БРТ.

Трафарети багаторазові для штукатурки

Трафарети для штукатурки виготовляються з пластику 3 мм і 5 мм завтовшки. Ці трафарети незамінні при створенні об’ємних елементів на стінах, підлозі. Ми продаємо готові трафарети для надання текстури стінам і виготовляємо на замовлення. Будь-який малюнок, текстура, візерунок — відмальовуємо, вирізаємо потрібного розміру і товщини.

Розмір трафарету на фото 75*100 см. Візерунок надав замовник. Ми відмалювали і вирізали з пластику ПВХ 3 мм завтовшки. На фото можна побачити результат використання трафарету. Завдяки створеному візерунку камін клієнта став красивішим.

Щоб пластиковий трафарет прослужив якнайдовше, виймайте його зі штукатурки не згори донизу, а ніби гортаєте сторінку книги.

Замовити трафарет в інтернет магазині БРТ.

Відео БРТ: багаторазовий трафарет із пластику ПВХ для нанесення штукатурки на стіни.

Трафарети з плівки і пластику одноразові та багаторазові для авто, стін, асфальту готові та на замовлення від виробника.