Трафарети з плівки і пластику для фарбування авто, стін, асфальту, тортів, кави виготовляємо на замовлення, продаємо готові. Багаторазові та одноразові шаблони. Різного розміру і товщини. Камуфляжні трафарети для маскування військової техніки, зброї, безпілотників, човнів. Адаптуємо зображення для висікання лазером. Бюро рекламних технологій — власне виробництво трафаретів.

Трафарети одноразові з плівки

Клейкі трафарети з плівки, яка легко відривається від поверхні, не залишаючи слідів клею, не пошкоджуючи фарбове покриття авто, стін, зброї. Ми вирізаємо з плівки трафарети на замовлення і продаємо готові камуфляжні патерни для фарбування зброї, техніки, дронів. Купити одноразові шаблони в нашому магазині.

Як наносити фарбу за допомогою трафарету з плівки? Дивіться відео від наших майстрів справи.

В мирний час ми виготовляли здебільшого одноразові трафарети для стін, дзеркал і скла а зараз — для зброї, автівок, військової техніки з камуфляжним малюнком.

Трафарети багаторазові з пластику

Трафарети з гнучкого нетоксичного пластику можна застосовувати багато разів. Вони незамінні при нанесенні знаків, малюнків, написів на асфальт, трансформаторні будки. Камуфляжні багаторазові шаблони найчастіше купують для фарбування військових машин (легковиків і вантажівок). Виготовляємо трафарети з акрилу, PET, фанери. Пластикові трафарети на відео БРТ: зовнішній вигляд, принципи роботи. Купити готовий багаторазовий трафарет або замовити зі своїм написом, логотипом, телефоном на shop.brt.com.ua.

Трафарет з ручкою для декорування тортів виготовлений з акрилу товщиною 3 (!) мм. Звичайно, з логотипом кондитерської. Дізнатися ціну.
А за допомогою круглих трафаретів “Геньо та Вовкулака” наносять фарбу на діжки та дерев’яні коробки. Трафарети з логотипом – ціна в інтернет-магазині БРТ.
Трафарет тризуба стандартно виготовляємо у різних форматах для декорування машин, стін, огорож, зупинок. Розміри, ціни.

Трафарети багаторазові для штукатурки

Трафарети для штукатурки виготовляються з пластику 3 мм і 5 мм завтовшки. Ці трафарети незамінні при створенні об’ємних елементів на стінах, підлозі. Ми продаємо готові трафарети для надання текстури стінам і виготовляємо на замовлення. Будь-який малюнок, текстура, візерунок — відмальовуємо, вирізаємо потрібного розміру і товщини.

Щоб пластиковий трафарет прослужив якнайдовше, виймайте його зі штукатурки не згори донизу, а ніби гортаєте сторінку книги.

Замовити трафарет в інтернет магазині БРТ.

Розмір трафарету на фото 75*100 см. Візерунок надав замовник. Ми відмалювали і вирізали з пластику ПВХ 3 мм завтовшки.

Відео БРТ: багаторазовий трафарет із пластику ПВХ для нанесення штукатурки на стіни.

Трафарети з плівки і пластику одноразові та багаторазові для авто, стін, асфальту готові та на замовлення від виробника.