Кажуть, що хороша мапа може змінити життя. Вона обов’язково стане чудовою прикрасою інтер’єру та додасть атмосферу подорожей і пригод. А ще така оздоба вдома здатна повертати нас у минуле і навіть впливати на наше майбутнє. Адже саме знайомі лінії та назви на мапі можуть занурити в попередні мандрівки, змусити знову відчути ті ж емоції, що і тоді. Так само подорожуючи поглядом по контурам інших країн можна почати мріяти та планувати нові поїздки.

Серія мап “Схеми міст”

Серія мап зі схемами міст це наша розробка, яка дозволяє легко уявити пейзаж зображеної місцевості. На схемі є лінії доріг, позначення водойм та інших географічних об’єктів. Такі мапи виробляються в трьох варіаціях:

  1. Це може бути одношарова кругла мапа, пофарбована в чорний колір. Вона прорізається наскрізь, тому фон стіни стане фоном самого міста.
  2. Тришарова кругла мапа. Частина її шарів фарбується, зображаючи рельєф міста.
  3. Тришарова прямокутна мапа із круглим отвором, в якому розміщується схема.

Серед серії “Схеми міст” на даний момент представлені Київ, Одеса та Париж. Всі три міста виробляються в усіх версіях мап. На сайті є ціни на мапи Києва: одношарову, круглу та прямокутну тришарові; Одеси: одношарову, круглу та прямокутну тришарові; Парижа: одношарову, круглу та прямокутну тришарові.

Рельєфні мапи

Рельєфні мапи це ще одна розробка компанії БРТ. Їх особливістю є більша кількість шарів, що додає їм об’єму, 3D-ефекту. Першим таким продуктом стала мапа світу. Ціна на неї в онлайн-магазині. Країни зображені за допомогою гравіювання і відтворюють політичний устрій світу. Океани та моря рельєфні, мають глибину. Наступною стала мапа України. Посилання на сторінку в магазині тут. Вона відображає рельєф нашої батьківщини, кольором передаються водойми, глибини та висоти.

Цікавою розробкою є картина мапа України. Вона зберегла об’єм та рельєфність попередньої мапи, але тепер має багато вказівників. Назву та масштаб, легенду, позначки найвищих та найнижчої точок, моря. Ціна мапи-картини на сайті.

Політичні мапи

Політичні мапи одношарові і звично мають великий розмір. Компанія БРТ вже виготовляла мапи Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, США, світу, складану та цільну Україну. Наші виробничі потужності дозволяють створювати і інші мапи. Мапа світу та мапа України є на нашому сайті. Також є можливість замовити розробку індивідуальної мапи.

Політичні мапи можуть по-різному оздоблюватися. Наприклад, це можуть бути просто вирізані контури континентів та островів. Популярним є гравіювання, завдяки якому вказуються кордони країн, їх назви, назви столиць. Цікавим рішенням є зображення особливостей міст чи штатів, або ж властивих для місцевості травин та рослин.

Матеріали

Великі мапи виготовляються з дерева або корку. Особливо гарний вигляд мають мапи, що підсвічуються по контуру – ними можна насолоджуватися і в темряві. Їх основою обов’язково повинна бути деревина.