Виготовлення табличок – це творчість, це мистецтво, це задоволення. Табличка інформує, що в будівлі чи на території знаходиться офіс, компанія або державна установа. На відміну від вивіски, табличка в зовнішній рекламі має більш утилітарне призначення – її головне завдання не привернути увагу потенційних клієнтів, а показати, що саме тут знаходиться те, що вони шукають.

Звичайно, табличку можна зробити зі шматка фанери, написавши на ньому вугіллям або крейдою назву організації, номер поверху і офісу, але ми пропонуємо солідні, міцні, довговічні таблички з металу, пластику, дерева, скла – з різноманітних матеріалів у будь-якій комбінації на будь-який смак.

Інформаційні таблички

Кожне підприємство, організація, установа потребує інформаційну табличку з назвою компанії, графіком роботи, логотипом, сайтом. На фотографіях – приклади табличок, які несуть не тільки інформаційне навантаження, а й приносять естетичне задоволення.

Компанія “ОМЦ“- прямий друк по білому композиту, рельєфні літери з чорного акрилу, металевий профіль. Рекламне агентство “Аспірин” – букви зроблені з двох шарів акрилу (прозорого та червоного).

Чорна табличка для ресторана виготовлена з акрилу, а логотип і текстова інформація наклеєні кольоровими плівками. Київський клуб “Кудо” – тільки акрил: і основа, і букви, і емблема клубу. Туристична компанія Tours & Tickets – об’ємні букви, захисне оргскло, дистанційні тримачі для монтажу на стіну. Дзеркальна табличка має яскравий вигляд, навіть, у похмурий день. А якщо її ще прикрасити об’ємним елементом з прозорого оргскла, то важко відвести очі від цієї краси.

Громадський союз “Муніципальна енергія” – інкрустація акрилом 5-ти (!) Кольорів (на нашому складі завжди в наявності вся кольорова гама акрилу, а робити складні аплікації – наше хобі). “Ромер Лабс Україна” – накладні букви з акрилу, обклеєні плівкою; основа – композитна панель. Табличка для прокуратури України виконана в національних кольорах із застосуванням двох кольорів акрилу.

.

VIP-таблички в металевому профілі для Академії життя “AHL“. Зроблені з дорогого матералу – металізованого пластику; лазерне гравіювання текстовой і графічної інформації; металевий профіль.

Табличка для “Будспецпроект-Плюс” зроблена з дзеркального металу; сублімаційний високотемпературний друк. Simetra – на основу з молочного акрилу приклеєні елементи чорного й червоного оргскла. ТД Нафтотрейд – використовується пластик, гравірування лазером. Бізнес-школа Umbel – прозоре оргскло, поклейка кольорової плівки.

Виготовлення стильної таблички для Business Center: на метал кріпляться букви з чорного оргскла. Яскрава рель’єфна вивіска для дитячого садка Little me – напевно в такому закладі знають, як привабити дітлахів. Цікавинка табличок для UIPHP в тому, що рамка накладна, відіграє суто естетичну роль. Ever Pharma – поєднання акрилу та плівки; основа – багатошаровий композит.

Таблички графік роботи

Розклад роботи, графік роботи, режим роботи – така табличка потрібна кожній організації. Якщо до її виготовлення підійти творчо, то отримаєте додатковий рекламоносій і насолоду для душі.

Табличка Адвокат – юридично суха й лаконічна. Мінімум інформації, об’ємний шрифт, металевий профіль. Вивіска для ресторану “Липський особняк” виготовлена зі сріблястого пластика, зображення вигравірувано лазером. OCENCOM – таку виразну табличку можна зробити за допомогою звичайної плівки. Композитна основа витримає експлуатацію в умовах вулиці, а плівка не зіпсується згодом.

Табличка для нотаріуса зроблена з композиту, аплікація білою плівкою, накрита антивандальним склом. На табличці для лізінгової компанії “Авто Лайф” зроблено зручне віконце під поліграфію: години прийому легко змінити у разі потреби.  Інком – прямий друк по композиту. Фотостудія – друк по металевій пластині, основа МДФ (під дерево).

Таблички на двері

У цьому рядку таблички з металевого профілю. Профіль буває опуклий і рівний, різних кольорів і різної ширини. Медичні таблички цікаві тим, що і номер кабінету, і назви фахівців можна міняти. Металеві пластинки з інформацією примагнічуються до основи. Жовті таблички для «Цеппелін Україна» виготовлені з плаского профілю, на який прикатані плівки жовтого, чорного й білого кольорів. Конференц зал з динамічним бігунком “зайнято-вільно”. На блакитних табличках назви кабінетів надруковані на металевих зйомних пластинах. Інші види змінних табличок на сайті БРТ.

Виготовлення табличок з різних матеріалів. Для ТОВ “Рубін” – зі сріблястого металу, основа МДФ. Службове приміщення – із золотого пластику з лазерним гравіюванням. Сині з номерами кабінетів зроблені з ПВХ, вони дуже легкі й недорогі. Для компанії “Стандартпарк Україна” – металеві таблички з друком; теж легкі, їх просто повісити на двері кабінету.

Табличка кабінет лікаря обрамлена алюмінієвим профілем. Таблички на прозорій основі для ТОВ “Рівер-трейд Менеджмент” виготовлені з металу, а в якості основи використовується акрил. Табличка для Київського метрополітену теж металева, основа – МДФ. Номерні таблички зроблені з тонкого алюмінію (0.5 мм), текст надрукований.

Добірка металевих табличок на двері туалету (і не тільки). Метал буває різних кольорів; матовий і глянцевий. Різнокольорові, яскраві таблички для нашого постійного замовника Школа Активної Дитини визначаються тим, що всі написи об’ємні, з оргскла і кольорової плівки. Про виготовлення металевих табличок.

Таблички на стіл

На фото – різні типи настільних табличок: іменні, зі змінною інформацією, різного розміру і конструкції, для різного бюджету. Виготовлення табличок на стіл – спеціалізована стаття.

Таблички для лікарів виготовлені з алюмінієвого профілю; текстова інформація нанесена на металеві пластини. Резерв – зроблені з пластику, текст і візерунок вигравірувані. Sale, Нова колекція – дуже гарні таблички з матованого оргскла. Крейдяні таблички – зручне рішення для ресторанів, магазинів, готелів – була би крейда під рукою smail

У цій добірці фотографії табличок з тонкого металу (алюміній) з друком тексту і графіки. Таблички на стіл робимо будь-якого розміру: ювелірні й номерні для мережі кав’ярень Франс.уа – дуже маленькі, мініатюрні; Перерва і Reception – доволі великого розміру.

Виготовлення табличок на стіл для агенції Dobovo.com. На молочний акрил наклеєна кольорова плівка, прозоре віконце може бути необхідного розміру. “Чекаємо гостей” – фанера пофарбована та покрита лаком; текст нанесено контрастною золотистою плівкою. Гарно, незвично, надійно.

Табличка з кишенею для поліграфії може бути будь-якого розміру, будь-якого кольору. Прикольна табличка зроблена із золотистого пластику – якщо впаде, не розіб’ється, не потріскається. Таблички для конференції виготовлені з металу, в прозору кишеньку легко поміщається поліграфія. Хіт продажу – таблички “Резерв“. Конструкція розроблена нашими фахівцями: пластик, акрил, лазерне гравіювання.

Таблички з написами

Виготовлення табличок з будь-яких матеріалів з різноманітними написами – таблички заборонні, застережні, пожежні, службові; прикольні, весільні, смішні; інформаційні, пам’ятні; таблички для фотосесії, декору і т.д. Необхідного розміру та кількості.

Виготовлення табличок з будь-якими написами: «Ведеться відеонагляд», «Обережно, злий пес», «Не курити», «Слизька підлога», «Відчинено-зачинено», «Не сигналити!», «Охороняється законом», «Зачиняйте двері», «Вогненебезпечно», правила поведінки, інструкції, рекомендації тощо.

Мережа ресторанів The Bar – чорний акрил з гравіюванням суворого напису.  Caution (обережно) – легка табличка з ПВХ на присосках. “Не ходіть по газонах” зроблені з міцних, тривких матеріалів. У разі потреби обладнаємо металевою ніжкою чи штирем. Величезне динамічне табло Open-Closed зроблено в одиничному екземплярі в кольорах замовника.

Меморіальні таблички

Пам’ятні таблички робимо з атмосферостійких матеріалів, тому що, як правило, ці дошки й таблички розміщують на фасадах будинків. Нам – компанії БРТ – пощастило виготовити табличку на будинок, в якому створювалася Конституція 1996 року, яка стала першою Конституцією незалежної України.

Таблички для фотосесій

Популярні останнім часом таблички для фотосесій робимо з акрилу, ПВХ, картону. Будь-якої форми, розміру, з будь-яким зображенням. З ними веселіше пройде корпоратив, сімейні свята чи урочисті заходи.

Сердечки на палочці зроблени з… картону. Але для фотосесії вони згодяться. А навіщо платити більше? Різнокольорові таблички для мережі квест-кімнат Escape Quest зроблені з ПВХ, щоб після вдалого квесту, на емоціях не пошкодити яскраві хмарки.

Крейдяні таблички можна використувати будь-де – не тільки для організації фотосесій. На шкільних заходах, для зустрічі в аеропорту, оцінювання під час конкурсів та змагань. Ці дерев’яні таблички з грифельним покриттям – зображення наноситься звичайною білою або кольоровою крейдою.

Таблички з латуні

Латунь – сплав міді та цинку. Міцний метал, таблички з нього досить тривкі та гарні. Товщина від 0.5 до 3 мм. Вони можуть бути прямокутними або фігурними – ми вирізаємо їх із листової латуні. Зображення наноситься методом хімічного травлення або фрезеруванням.

Таблички на музичну апаратуру й на полиці з музикальними дисками та вініловими платівками. Пам’ятна табличка Великому Українцеві настільна, з тильної сторони – металеві ніжки. Міцні таблички з матовою поверхнею не зігнуться, не вигорять, але трохи потемнішають згодом, тому що в сплаві міститься мідь, яка окислюється.

Світлодіодні таблички

Якщо потрібна табличка, яка яскраво світиться, має невелике енергоспоживання, не треба міняти лампочку кожні 2-3 місяці, то це – світлодіодна табличка. Неон і люмінесцентні лампи вже в минулому, на зміну їм прийшли світлодіоди.

Для Бюро легалізації “Апостиль і точка” – виготовлення таблички в стилі контражур (ефект ореолу, що світиться). Вся текстова та графічна інформація виконана з різних кольорів акрилу. Високоточна лазерна різка. Світлодіодні таблички для магазину RED зроблені з прозорого акрилу з гравіюванням, такий вид табличок має спеціальну назву – “акрилайт“.

Виготовлення табличок на будинки

Таблички з номером будинку, назвою вулиці виготовляємо зі стійких до атмосферного впливу матеріалів. Тут показані різні матеріали і типи нанесення: вулиця Маркса – акрил з гравіюванням. Садова – композит із накладними буквами. Англійський бульвар – акрил з аплікацією плівкою. вул. В’ячеслава Чорновола – теж аплікація плівкою, але на композитній основі. Стандартні розміри, форми, матеріали, що використовують для виготовлення табличок – в нашій статті Адресні таблички

Виготовлення вказівників

Вказівники – ті ж таблички. Як правило, у формі стрілки.

Вказівні таблички (вказівники) висять, як правило, на стінах будівль або в коридорах. Найчастіше їх виготовляють з ПВХ, тому що матеріал добре переносить експлуатацію в умовах вулиці – раз. Легкий – кріпиться до стіни на двошаровий скотч, не треба спеціальних систем кріплення – два. Найбюджетніший серед усіх рекламних матеріалів – три.

Виготовлення покажчикіів для аутсорсингового контактного центру Global Bilgi. Не треба свердлити отвори в стіні для кріплення табличок, псувати стіну скотчем – досить поставити стійку з покажчиками кабінетів і службових приміщень. Дерев’яні вказівники для отелю; шліфована фанера з гравіюванням та покриттям лаком. Лаконічна табличка у вигляді стрілки зі словом “Вихід” зроблена з жовтогарячого акрилу.

Встановлення табличок

Встановлення табличок робимо на вулиці і в приміщеннях. Якщо Ви хочете встановити самостійно – забезпечимо монтажним скотчем, металевими кріпленнями або зробимо отвори під саморізи.

Тут представлена невелика частина фотографій виготовлених нами табличок. Більше фото в фотогалереї БРТ: Таблички на двері • Фасадні  • Настільні

Виготовлення табличок – види, матеріали, можливості – розділ на нашому сайті.