Виготовлення лайтбоксів для вулиць та приміщень. Лайтбокс – це світловий короб з нанесеною на нього рекламою. Водночас із вивіскою, лайтбокс є одним з основних елементів зовнішньої реклами та має великий попит. Навіть більше, вивіски часто робляться у вигляді лайтбоксів – великих і дуже великих. Тому що немає нічого простішого та ефективнішого, ніж накатати на світловий короб плівку з назвою фірми і логотипом та розмістити цей короб на даху – все місто побачить ваш тріумф.

Виготовлення лайтбоксів

Рекламний короб для магазину ювелірних прикрас ZOLOT.co . Лайтбокс з накладними буквами, аплікацією плівкою. Дорогий лайтбокс для дорогого магазину. Київ, ТРЦ Ocean Plaza

Світлові короби лайтбокси – односторонній і двусторонній

Тип світлового короба — односторонній чи двосторонній (торцевий на кронштейні) — залежить від його розташування, бюджету, загального дизайну будівлі. Якщо це класична світлова вивіска над входом у будинок – назва фірми, салону, установи, то виготовляється односторонній лайтбокс. Ціна одностороннього значно нижче двостороннього. Розмір – практично необмежений, тому що одна стінка міцно тримається на стіні – вітрильність наближується до нуля. Поверхня лайтбоксу — пласка або з об’ємними елементами. Дроти і світлодіоди кріпляться до задньої панелі. Кабель живлення для підключения до мережі виводиться позаду чи збоку короба.

Короб для громадської вбиральні. Чималий – завдовжки 1 метр. На лицьовій панелі з молочного акрилу значки WC і текст нанесені чорною плівкою.

Так звані “торцеві короба” для кав’ярнімагазину одягу Fashion кріпляться до будівлі за допомогою кронштейнів. Двосторонні панелі більш ефективні, тому що привертають більше уваги перехожих.

Панель-кронштейн

Панель-кронштейн – це двостороння світлова вивіска, що кріпиться на стіну будинку або на опори перпендикулярно до руху транспорту чи людського потоку. Різновид рекламних коробів: містить логотип, назву, текст замовника. Ідучі повз потенційномй клієнту складно не “зачіпитися” поглядом за яскраву вивску, що вісить поперек дороги.

Обидва боки фронтальні, підсвічуються зсередини. Кріпиться короб на металевий кронштейн; звідти й розповсюджена коротка назва цього рекламоносія – “кронштейн”. Електронна частина герметична, захищена від води. Лицьові сторони виготовлені зі світлорозсіювального матеріалу – акрилу, бокові – з пластикового або металевого профілю. Боки фарбуємо в потрібний колір або оклеюємо водотривкою плівкою. Елементи дизайну (текст, зображення) робимо великими й контрасними, щоб можна було побачити з великої відстані. Найпростіший та найрозповсюджений варіант панелі-кронштейну – квадратний/прямокутний світловий короб.

Виготовлення світлодіодного короба для стоматологічної клініки Innovo. У виробництві в якості каркасу використано металевий профіль; фронтальна частина – з акрилу, аплікація зроблена світлорозсіювальною плівкою. На фото показана схема розміщення світлодіодів – ми не рекомендуємо використовувати інші джерела світла, такі як люмінесцентні лампи та лампи низької напруги. Лайтбокс виконаний в сірих кольорах – гармонійно поєднується із загальним архітектурним стилем. Адреса монтажу: Київ, історичний центр, вулиця Десятинна.

Лайтбокси фігурні

Фигурні лайтбокси выділяються на тлі  простих вивісок. Часто-густо форма короба — обіграний в об`ємі логотип, продукт, щосі цікаве, тематичне. Це як інфографіка – розповість найголовніше за допомогою однієї великої картинки, що світиться. Ще один «плюс до карми» фігурного лайтбоксу — впізнаванісь. Простих світлових вивісок багато, а ваша нестандартна, буде лише одна у своєму роді.

З чого виготовляється фігурний лайтбокс? Матеріали ті самі, що й для класичного світлового короба: композит, акрил, оракал, ПВХ, світлодіодна стрічка.

Лайтбокси для Корн-хауз (свіжоприготована гаряча кукурудза) з годинником. Фігурний лайтбокс кріпиться на стійки пересувного візка в ТРЦ Ocean Plaza, Київ.

Матеріали для виготовлення лайтбоксів

Для виготовлення лайтбоксів застосовуються міцні матеріали, які витримують перепади температур, вплив дощу, снігу. Конструктивно лайтбокс складається з 3-х елементів:

  • каркас;
  • панелі (лицьові, бокові, задні);
  • електронна начинка для підсвітки.

Каркас потрібний для коробів великого розміру чи ваги (наприклад, композитні). Робимо з алюмінієвого профилю, металу.
Панелі. Лицьові панелі виготовляємо з молочного акрилу (добре пропускає та м`яко розсіює світло) або композиту. Задня панель для одностороннього лайтбоксу робиться з ПВХ, полістиролу.
Боковини — пластикові, металеві — залежить від форми та типу конструкції.
Підсвітка: світлодіоди, led лампи (не працюємо з люмінісцентними лампами). З нашого досвіду ефективніше працює світлодіодна підсвітка. Герметична, довговічна, економічна, з рівномірним світінням – вона швидко «відпрацьовує» свою вартість. Колір діодів може бути яким завгодно: білий, жовтий, померанчевий, бузковий і т.ін.

Лайтбокс із композиту

Лайтбокси із тришарового композиту (пластик+метал+пластик) замовляють для вулиці й приміщень. Тривкий матеріал стійкий до механічного та атмосферного впливу. Композит може бути будь-якого кольору: оригінального заводського (чорний, синій, сріблястий, золотистий, білий) або нестандартного (якщо треба дотриматися корпоративних кольорів, приклеюємо плівку). Вдень світловий короб з композиту має вигляд рекламної вивіски. Вночі, коли вмикається підсвічування, фон залишається темним, а логотип і літери світяться.

Замовити лайтбокс у Києві

У нас замовляють усі види лайтбоксів: на кронштейнах, одно- и двосторонні, фігурні, вуличні, інтер`єрні. З акрилу, пластику, композиту, з однокольоровим чи RGB-підсвічуванням. Виготовляємо продукцію з нуля, під замовлення — саме таку, яка вам потрібна. Готове замовлення доставляємо, монтуємо, підключаємо по Києву та області.
Замовити лайтбокс в БРТ можна в будь-який зручний спосіб:
— приїхати до нас в офіс, подивитися вживу й поспілкуватися із менеджером;
— написати на пошту all@brt.com.ua;
— зателефонувати на міський номер, Київстар, Лайф, Водафон;
— залишити повідомлення, фото, картинку, посилання на потрібний товар у Вайбері, Телеграм;
— надіслати заявку прямо з цієї сторінки (кнопка заявки зліва).

Лайтбокси для вулиці: світловий короб для нотаріуса. У виробництві використовувалсь зварна металоконструкція, яку ми пофарбували в білий колір. Текст і Феміда нанесені золотою плівкою. Вітрини оформляли також ми: Київ, вул. Володимирська. “Поїхали з нами” – УФ-друк по фронтальній панелі короба. Лайтбокс для аптеки – аплікація рожевою плівкою. Короб для салона краси “Марсель” – з композиту з фрезеруванням букв.

Більше про виготовлення лайтбоксів в статті на основному сайті Бюро рекламних технологій.