Лайтбокси, виготовлення лайтбоксів для вулиць та приміщень. Лайтбокс – це світловий короб з нанесеною на нього рекламою. Поруч із вивіскою, лайтбокс є одним з основних елементів зовнішньої реклами й користується великим попитом. Більш того, вивіски часто робляться у вигляді лайтбоксів – великих і дуже великих, тому що немає нічого простішого й ефективнішого, ніж накатати на світловий короб плівку з назвою фірми і логотипом, та розмістити цей короб на даху – все місто побачить ваш тріумф.

Виготовлення лайтбоксів

Рекламний короб для магазину ювелірних прикрас ZOLOT.co . Лайтбокс з накладними буквами, аплікацією плівкою. Дорогий лайтбокс для дорогого магазину. Київ, ТРЦ Ocean Plaza

Лайтбокси для Корн-хауз (свіжоприготована гаряча кукурудза) з годинником. Фігурний лайтбокс кріпиться на стійки пересувного візка в ТРЦ Ocean Plaza, Київ.

Виготовлення світлодіодного короба для стоматологічної клініки Innovo. У виробництві в якості каркасу використано металевий профіль; фронтальна частина – з акрилу, аплікація зроблена світлорозсіючою плівкою. На фото показана схема розміщення світлодіодів – ми не рекомендуємо використовувати інші джерела світла, такі як люмінесцентні лампи та лампи низької напруги. Лайтбокс виконаний в сірих кольорах і не випадає із загального архітектурного стилю. Адреса монтажу: Київ, історичний центр, вулиця Десятинна.

Лайтбокси для вулиці: світловий короб для нотаріуса. У виробництві використовувалсь зварна металоконструкція, яку ми пофарбували в білий колір. Текст і Феміда нанесені золотою плівкою. Вітрини оформляли також ми. Київ, вул. Володимирська.
Виготовлення лайтбоксів для магазину одягу Fashion, кав’ярні, аптеки. Це так звані “торцеві короба”, які кріпляться до будівлі за допомогою кронштейнів. Двосторонні панелі більш ефективні, тому що привертають більше уваги перехожих.

Більше про виготовлення лайтбоксів в статті на основному сайті Бюро рекламних технологій.