Спокон віків кожна людина любить, коли її прославляють та хвалять. Це найкращий подарунок з будь-якого приводу, будь то жартівливий диплом для фаната футболу чи серйозна нагорода великому керівнику. Тут кожен знайде саме те, що дійсно підійде в його випадку. Це може бути диплом, медаль, статуетка чи кубок, або навіть нагорода з освітленням. Подивитись ціни на усе різноманіття нагород від БРТ в онлайн-магазині.

Дипломи

Дипломи це одні із найпопулярніших нагород, тож не дивно, що їх виробляється таке різноманіття. Розмір варіюється від найменшого (А6 формат) до величезного (А3 формат). Металева частина може бути цільною, або розділеною на дві частини. Крім металу ще використовується двошаровий пластик. В залежності від матеріалу різняться і методи виробництва: металеві дипломи звично задруковуються кольором (за допомогою сублімації чи УФ-друку), а пластикові гравіюються і навіть вирізаються, після чого всі окремі елементи наклеюються на дерев’яну плашку. На фото А5 формат, цільний метал; А4 формат з прорізаним та гравійованим пластиком; А3 формат з двох половин металу.

Чимало існує і ексклюзивних дипломів-нагород, у яких дерев’яна плашка вирізається у вигляді певної фігури, а металева частина повторює її контури. Такий подарунок має дуже ефектний вигляд. На фото можна побачити диплом босу у вигляді діаманта, а також у формі щита. Більш того, до диплому можна додати акрилову частину. Гарний вигляд має метал, розміщений в прозорому акрилі. Солідною нагородою є диплом, розміщений під оргсклом, яке тримається на дистанційних тримачах.

Колір металу може бути різним. Головні забарвлення це золотий, срібний та білий. На білому часто друкують інші кольори, наприклад, рожевий чи голубий.

І звичайно, важливо подати нагороду правильно і в цілісності доставити її до отримувача. Для цього кожен диплом відправляється клієнту в коробці. Або ж можна придбати коробку із палітурного картону та з атласною вкладкою всередині, щоб подарунок виглядав більш ефектно. Диплом звично вішається на стіну, адже позаду є спеціальні отвори як для вертикальних сертифікатів, так і для горизонтальних. Або ж його можна поставити, якщо додатково придбати підставку. На вибір є акрилові та дерев’яні.

Не обов’язково, до речі, друкувати саме диплом. Чудово на металі та плакетці виглядають фотографії. Доволі розповсюдженими є сертифікати на весілля та річниці шлюбу. Дипломи на ювілей взагалі популярний подарунок. Кількість прожитих років приємно відсвяткувати. Плакетки з фото, дипломи кохання, весільні, нагороди на ювілей на нашому сайті.

Серйозність дипломів дипломів може варіюватися: від жартівливих до корпоративних та на професійні свята. Незвичайні ексклюзивні нагороди теж можна підібрати. Жартівливі, корпоративні, професійні, ексклюзивні дипломи, подяки військовим в онлайн-шопі.

Медалі

Медалі виробляються із різноманітних матеріалів, наприклад, з дерева, металу, акрилу чи пластику. Методи виробництва, які використовуються в БРТ це гравіювання, сублімаційний, уф-друк та інші.

Особливо гарно виглядає поєднання матеріалів. Популярними є медалі з акрилу та металу, а також пластику та металу. Ефектно подарувати нагороду ми теж допоможемо. Медаль може бути презентована в дерев’яній коробочці з наскрізним узором. Всередину можна покласти оксамитову подушечку. Перший та другий варіант коробочок є на нашому сайті.

У нас є багато різних дизайнів для будь-яких випадків. В нашому онлайн-магазині можна замовити медалі з логотипом, ювілейні та весільні. Враховуючи події в країні, у нас з’явились медалі для волонтерів та військових. І звичайно, клієнти можуть замовляти нагороди з індивідуальним дизайном.

Кубки та нагороди

Кубки та статуетки виробляються із багатьох матеріалів та їх найрізноманітніших поєднань. Вишукані та контрастні дерев’яні нагороди на нашому сайті. Акрилові відзнаки часто мають в своєму образі легкість, елегантність і навіть трохи містичності. Цікавий вигляд у нагород з пластиком, який може бути матовим, блискучим чи навіть дзеркальним. На фото статуетка з пластику та акрилу, ціну на яку можна побачити в онлайн-магазині. Метал теж використовується у виробництві. Доволі популярною та незвичайною є нагорода з металом між двома пластинами оргскла. Дізнайтеся більше про відзнаку з металом та акрилом за посиланням.

Для виробництва використовуються найрізноманітніші методи: уф-друк, гравіювання, порізка, термоперенос, фрезерування, фарбування, поклейка, вкручування та інші. Ефектно виглядають нагороди з уф-друком. Вони можуть бути як задруковані повністю, так і мати лише часткове покриття зображенням, завдяки чому створюється ефект легкості, витонченості та магічності, як на фото. Подивитись ціну на таку нагороду. Не менш ефектне і гравіювання. Його можна виконати на різних матеріалах. Кубок-півмісяць на нашому сайті. Нагороди можуть мати підставки з різних матеріалів, або не мати їх взагалі. Прямокутна відзнака в онлайн-магазині. Сторінка нагороди із молочного акрилу.

Фрезерування може зробити краї виробу цікавими. Наприклад, є круглі нагороди з фаскою і без. Відзнаки з фаскою тут, без фаски тут. Статуетки бувають фігурними, поєднують різні матеріали. Цікавим виробом є нагорода зірка. Ціна на зірку в нашому онлайн-магазині. Гарний вигляд має і двошарова нагорода рука. Посилання на кубок герой України у вигляді долоні. В продовження теми патріотизму та фігурних статуеток також є нагорода кулак. Ціна на сайті.

Нагороди з підсвічуванням

Якщо клієнту треба, щоб нагорода була гарна на вигляд не тільки вдень, а й вночі, то БРТ завжди готові зробити її з підсвічуванням. Варіантів кубків та статуеток зі світлом може бути велика кількість. Це і одношарові нагороди, і з кількома шарами. Колір підсвітки може бути різноманітним.  А інколи ми створюємо справжні бокси з літерами, що світяться. Подивитися та замовити нагороди з підсвіткою на сайті.