Оформити інтер’єр офісу чи магазину – це все одно, що зробити ремонт будинку. На роботі ми проводимо більшу частину часу. В офісі знаходяться наші співробітники; в офіс приходять наші клієнти. Офіс, магазин, салон – це наш другий дім. І від того яким ми його зробимо, залежить наскільки часто ми захочемо в нього приходити. І наскільки часто в офіс будуть приходити наші клієнти. Ми робимо оформлення інтер’єру готелю, ресторану, учбових, медичних закладів – житлових та офісних приміщень.

Оформлення приміщень

Стиль інтер’єру залежить від роду діяльності компанії, розміру приміщень, освітлення, архітектури і т.д. Ми в цій статті розмістили фото реальних робіт оформлених нами приміщень. Ми створюємо дизайн, виготовляємо декор, елементи інтер’єру, робимо монтаж. На фото: готельно-розважальний комплекс Olympic Village, Новообухівське шосе, 26 кілометр. Оформлення бізнес-центру «Кубик-Центр», м. Київ. Медична клініка Британський офтальмологічний центр, м. Київ.

Оформлення офісу

Комплексне оформлення офісу міжнародної фармацевтичної компанії PRA Health Sciences, м.Київ. Ми монтували логотип – яскраву рожевий квітку – на двері, стіни й перегородки; виготовили годинники з прапорами країн, в яких знаходяться представництва PRA; зробили таблички для всього офісу зі змінною та стаціонарної інформацією.

Стійка ресепшн – оформлення

Стійка респшен для компанії Альтіус: напівоб’ємні букви з двох шарів акрилу. Стійка в офісі сільськогосподарської компанії Галс Агро. Логотип надруковано на матовій плівці.

Міжнародна фармацевтична компанія ABBVY, Київський офіс. Задумка в тому, що на об’ємних буквах – фотографії співробітників. Погодьтеся: дуже привабливо! Клініка Боц, Київ. На стійці з “мармуру” металеві літери – назва медичного центру.

Наш давній замовник – фармацевтична компанія  Dr. Reddy’s Laboratories. Ми оформляли офіс у 2013 році: стійку ресепшен, стіни та переговорні. У 2015 році в компанії відбувся ребрендинг. Нову об’ємну символіку робили також ми.

Переговорна кімната – оформлення

Оформлення переговорної кімнати – завдання дуже відповідальне. Тому Київське представництво міжнародної компанії “Укрінторг” звернулося до нас smail На стінах переговорної об’ємний логотип виконаний з декількох шарів акрилу, обклеєний кольоровими плівками відповідно до корпоративного стилю компанії. На іншій стіні – об’ємний годинник у формі логотипу.

Аспен Інститут Київ і міжнародна аудиторська компанія Moore Stephens. Об’ємна символіка на стінах переговорних. Більше фотографій об’ємних літер.

У цих переговорних назви лікарських засобів і фальшпанелі зроблені з акрилу з прямим друком, тому що замовнику був принциповий градієнт (кольоровий перехід) від менш насиченого до більш насиченого кольору. Муляж капсули виготовлено за технологією вакуумної формовки та наповнено білими кульками, що імітують лікарський засіб.

Оформлення стін

Як ми тільки не оформляли стіни в офісах, медичних та навчальних закладах, магазинах, ресторанах, банках, будинках! Найчастіше на стіни вішають картини, наносять візерунки фарбою за допомогою трафаретів, клеять постери, кріплять об’ємні букви.

Оформлення картинами клініки Британський офтальмологічний центр, м. Київ. Підбір фотографій, інтер’єрний широкоформатний друк, обрамлення в металевий профіль, монтаж.

Оформлення стіни дитячого закладу: монтаж карти України з натурального корку. Корок не виготовляється в великому форматі, тому ми вирізали карту з окремих частин – областей, зробили прямий друк, а потім вже змонтували на стіну. Чому корок? Тому що в нього легко встромити кнопку – прикріпити необхідну інформацію.

Об’ємні букви в холі компанії Dr. Reddy’s. Пласкі букви з одного шару акрилу на стендах з товарами відомого світового виробника сантехніки AM.PM; магазин Агромат. Об’ємний логотип і годинник для Water stream; профіль компанії – будівництво басейнів, тому об’ємна символіка була виконана в корпоративних сріблястих тонах.

Оформлення магазину

Магазин домашнього текстилю “Студія шовку“, ТРЦ “Метроград”, м.Київ. Затишний магазин шовкового одягу і постільної білизни в центрі міста. Оформлення стін: назва магазину й логотип виконані з оргскла. Традиційно монтаж робили ми.

Годинники в інтер’єрі

Годинники відіграють важливу роль в інтер’єрі приміщення: офісу, залу, магазину. Ми виготовляємо годинники на замовлення необхідного розміру, кольору, форми. Об’ємні та пласкі, з різних матеріалів; з логотипом, фотографіями замовника. Фотографії годинників, виготовлених нами для оздоровчого клубу Fil’s Fit, м. Вишневе. Про виготовлення годинників на сайті БРТ.

Трафарети для декору стін

Стіни можна оформляти по старинці: поклеїти шпалери, а можна нанести красиві орнаменти, хитромудрі візерунки та написи. Ми не тільки виготовляємо трафарети, а й можемо розписати стіни у вашому приміщенні.

Інформаційні стенди

Погано зроблений стенд може зіпсувати будь-яке приміщення, а стильні, акуратно виготовлені стенди прикрасять будь-який офіс. Стенди для Київського Національного Академічного театру Оперети. Золотистий колір основи і аплікація бордовою плівкою – фірмові кольори театру. Прозорі пластикові кишені для плакатів. Красиві заклепки по кутам кишень. Традиційно монтаж наш. Демонстраційні стенди для продукції ТМ Добре тепло повторюють форму логотипа; призначені для розміщення в мережі будівельних магазинів Епіцентр.

Меню на стіну

Немає нічого простішого, ніж зробити меню на пластиковій табличці. Можна надати їй будь-якого кольору та додати будь-який текст та малюнки. Якщо у вас стабільні ціни на вашу продукцію, то вам добре пасуватиме такий варіант. Якщо ж ваше меню змінюється, встановлюються нові ціни, то зручніше буде скористатися набірним меню. Маючи запас літер та цифр, ви зможете розміщувати нову інформацію настільки часто, наскільки це потрібно. Для цього достатньо встановити рейки: прозорі пластикові, або дерев’яні. А також підібрати потрібну кількість карток із буквами, числами та знаками. Якщо ж карток виявиться недостатньо – додатково замовити їх набагато дешевше, ніж займатися розробкою та виробництвом нової дошки з меню.

Ціни на нашому сайті на таблички, пластикові рейки, дерев’яні планки та картки із символами.

Стенд крейдяний

Стенди для малювання крейдою. Знахідка для офісів і приміщень, де часто змінюється інформація. Курси валют, відповідальний співробітник, план завдань і т.д. В розділі Завдання за розкладом (зліва) дні тижня і сітка нанесені білою фарбою. Фігурний стенд у формі машини прикрасить дитячу кімнату, ім’я “Міша” і колеса – накладні, зроблені з дерева, пофарбовані екологічно безпечною фарбою. Ну, а стенди для кафе і ресторанів не потребують додаткової рекламиsmail

Про види стендів, особливості їхнього виробництва в нашій статті Стенди для вулиць й приміщень

Тут представлено невелику частину наших робіт, тому що складно помістити сотні фотографій в одну статтю. Ми не тільки оформляємо приміщення – ми виготовляємо елементи і конструкції, без яких інтер’єр офісу, сучасний інтер’єр приміщення неможливий.