Бейджі для персонала іменні і з віконцем виготовляємо на власному виробництві в Києві. Бейджики металеві, пластикові, дерев’яні. З логотипом. На магнітах і шпильках.

Виробництво бейджів

У нас сучасне багатопрофільне виробництво. Виготовляємо усі види бейджиків, які тільки їснують. Продаємо стандартні бейджі без персоналізації, робимо витвори мистецтва з різних матеріалів з логотипами, іменами, посадами клієнтів. Маємо все потрібне для виробництва устаткування.

Іменні бейджі

Металеві бейджі для персонала. Фігурні золоті бейджики для заміського комплекса “Chalet Equides” вирізані з алюмінію, логотип та імена надруковані. Овальні виготовлені з латуні; логотип, імена працівників вигравірувані фрезером, залиті емаллю. Маємо різноманіття кольорів та фактури металу.

Бейджики з віконцем

Універсальні бейджі з віконцем чи кишенькою.

Дерев’яні бейджі з вікном для імені

Дерев’яні бейджі виготовляємо з березової фанери завтовшки 4 мм. Вирізаємо лазером, гравіруємо логотипи, посади. Стандартні розміри 6*4 см і 7*3 см. Кріплення на вибір: магніт або булавка.

Круті бейджі: круглі, овальні, фігурні

Не помітити і запам’ятати такий бейдж доволі складно. А змінилася лише форма…

Круті бейджі для магазина морепродуктів: березова фанера, фігурна форма, що підкреслює логотип, друк фотографічної якості.