Виготовляємо магніти автомобільнгі, сувенірні на двері холодильника; кишені на стелажі, цінники, таблички на магнітній основі. Застосовуємо магніти різної товщини в залежності від призначення. Робимо магніти дерев’яні, пластикові, з вінілової плівки. Прямокутні, фігурні. Об’ємні на дах авто. Власна виробнича база в Києві, великий досвід у виготовленні магнітних наліпок і сувенірів.

Магнітні наліпки на авто

Магнітні наліпки з будь-яким текстом, логотипом, емблемою підрозділу, телефоном  просто кріпити та знімати. Фігурні і прямокутні, світловідбивні та звичайні, на двері, дах, кузов автівки.

Учбовий“. В українській мові немає слова “Учба”, правильніше назвати автівку “Навчальна”, але слово “Учбовий” підступно пролізло в ПДР, тож мусимо виготовляти наліпку й брати участь у поширенні мовленнєвої помилки. Наліпки з червоним хрестом світловідбивні, виготовляються зі спеціальної плівки, що відбиває світло фар у темний час доби (фотографія на сірому тлі). Продаємо готові магніти “Червоний хрест”, робимо на замовлення. “Туфелька” сповістить інших учасників руху, що за кермом жінка. Купити, замовити магніти на автівку.

Знак “У” на магніті на дах авто

Для тих, хто навчається кермуванню ми розробили зручний, помітний знак на дах автівки. Знімний — монтується на дах за лічені секунди. Не злетить на дозволеній для учнів швидкості 70 км/годину. Знак міцно тримається на неодимовій підставці.

Не дряпає фарбове покриття – вам не прийдеться підкладати ганчірки, шматки тканин під підставку.

Купити в нашому магазині.

Патріотичні магніти на авто

Виготовляємо різноманітні магнітні наліпки на легковики, вантажівки, військову техніку: шеврони підрозділів, прапори, герби тощо. Найчастіше нам надсилають фото шеврона, а ми відмальовуємо його, погоджуємо з замовником, аж потім виготовляємо.

Будь який розмір. Тризуб у камуфляжному забарвлені на фото 45*60 см, а довжина прапора 100 см. Купити магнітний тризуб, прапор в інтернет-магазині БРТ.