Великі ретро букви з лампочками прикрасять зал на весілля, романтичне свято, фотосесію. Їх можна купити або взяти в оренду.

Де використовуються об’ємні букви love з підсвіткою?

Великі весільні букви LOVE висотою 60 см можна встановити на підлозі або підвищенні, перед подіумом. Користуються великим попитом при оформленні фотозон, зали на весілля, дизайнерських локацій, арт-об’єктів для кінозйомки тощо.

Арт-об’єкт виготовлений з дерева (фанери), всередині – підсвітка LED лампочками. Лампи прозорі. Букви можна міняти місцями, розставляти на будь-якій відстані одна від одної. Висота: 60 см. Конструкція міцна, стійка, елегантна.

Живлення йде через шнур, від розетки 220V. Встановлюються в приміщенні.

Конструкція однаково добре виглядає в будь-який час доби:
– вдень гарно видно всі деталі, слово LOVE добре читається з великої відстані, виходять відмінні стильні фото;
– ввечері лампочки дають м’яку, романтичну підсвітку;
– вночі ідеально виглядає яскраве підсвічування в голлівудському стилі.

Цікавий арт-об’єкт зробить івент памʼятним, цікавим для гостей, глядачів та учасників. Підсвічування виглядає приголомшливо, створює потрібний настрій і емоційний фон для справжнього свята.

Умови оренди букв love з лампочками

Орендуючи напис LOVE, ви залишаєте завдаток 6 тис. Без будь-яких документів. В ціну оренди не входить день оформлення, якщо ви зробили замовлення після 15:00 і день повернення до 11:00. Вартість оренди літер – 800 грн за добу.

Доставка, самовивіз великих літер з фанери в Києві

Доставка та підключення не входить у вартість оренди. Для івенту та установки виробу нашими фахівцями вартість обмовляється в індивідуальному порядку. Є можливість самовивозу з нашого офісу в Києві (метро “Академмістечко”).

Якщо ви шукаєте, де замовити окремі літери або напис на весілля, в офіс, для заходу, івенту, звертайтеся до нас. Ми виготовляємо красиві професійні конструкції будь-якої складності під замовлення і для оренди.